chimango اقتصاد قوانین اقتصاد اقتصادی الکترونیکی

chimango: اقتصاد قوانین اقتصاد اقتصادی الکترونیکی چک بی محل نقدینگی اقتصاد

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فرهنگی وهنریایش محیط زیست نشان داد؟

پرویز پرستویی در مراسم بدرقه تشیع ناصر ملک مطیعی به صحبت پرداخت و گفت: بهروز وثوقی حجت را تمام کرد و امروز همه جای دنیا ما را می بینند که چطور از هنرمندانمان

فرهنگی وهنریایش محیط زیست نشان داد؟

فرهنگی وهنریایش محیط زیست نشان داد؟

عبارات مهم : سینما

پرویز پرستویی در مراسم بدرقه تشیع ناصر ملک مطیعی به صحبت پرداخت و گفت: بهروز وثوقی حجت را تمام کرد و امروز همه جای دنیا ما را می بینند که چطور از هنرمندانمان تجلیل می کنیم.

این بازیگر با اشاره به اینکه باید به پوری بنایی، انوشیروان روحانی، سعید راد، نصرت کریمی و همه هم نسلان او تسلیت گفت؛ در پاسخ به شعارهای مختلفی که مردم سر می دادند، گفت:اینجا هستیم چون میهن ما اینجاست و مهر وطن نیروی بزرگ ماست. این سایه گسترده است و گستردهتر میشود و وای به حال کسانی که این سایه را نمی خواهند. مهر مردم مرهم هست. در این ساعات گذشته صدا و سیما به یاد آورد ناصر خان را ببیند ولی یادتان می آید چند وقت پیش با او چه کردید؟ ناصر خان تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران هست. صدا و سیما، مال شما نیست. با پول ما و بیت المال صدا و سیما شده است است.

وی با انتقاد از اتفاقات پیش آمده در برنامه های تلویزیونی ضبط شده است با حضور ملک مطیعی گفت: آقای مهران مدیری شما هنرمند شایسته ای هستید و یک پرسش از مهمان خود می پرسیدید که عاشق هستی؟ شما می دانستی که ناصر ملک مطیعی عاشق مردم است؟ آیا او را دعوت کردید و بعد تلویزیون به جایش محیط زیست نشان داد؟ اینها که اختلاس نکردند. من از صدا و سیما پرسش دارم که آیا او فقط فیلم علی عطشانی را بازی کرده؟ «فرمان» سینما نبوده که در سابقه کاری اش فقط به همان یک فیلم اشاره می کنید. آن «بالا »که مدام میگویید اجازه پخش نداده کیست و کجاست؟ چه شد که بعد از فوت مسئله ندارد؟

پرستویی در آخر سخنانش افزود: ناصر خان رفت ولی شما را به وجدانتان قسم اهالی سینما، کمی زیاد هوای هم را داشته باشیم. بگذارید نسل تازه که میآید قدر بداند. این شتر دم منزل همه می خوابد.

فرهنگی وهنریایش محیط زیست نشان داد؟

واژه های کلیدی: سینما | دانستی | سینمای | تلویزیون | تلویزیون | اهالی سینما | پرویز پرستویی | ناصر ملک مطیعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog