chimango اقتصاد قوانین اقتصاد اقتصادی الکترونیکی

chimango: اقتصاد قوانین اقتصاد اقتصادی الکترونیکی چک بی محل نقدینگی اقتصاد

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وقت برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام مشخص نیست / نماینده مجلس

یک نماینده مجلس اظهارداشت: در همدان تعدادی در بازداشت هستند که البته تعدادشان قابل بیان نیست. ولی آن افرادی که باید آزاد می شدند و در این حرکت ها نقش خاصی نداشت

وقت برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام مشخص نیست / نماینده مجلس

نماینده مجلس: وقت برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام مشخص نیست

عبارات مهم : تلگرام

یک نماینده مجلس اظهارداشت: در همدان تعدادی در بازداشت هستند که البته تعدادشان قابل بیان نیست. ولی آن افرادی که باید آزاد می شدند و در این حرکت ها نقش خاصی نداشتند و در تخریب و شعارهای ساختارشکن مداخله نکردند، آزاد شدند. آن افرادی که ماندند کسانی هستند که پرونده ارزش نیاز به تحقیقات زیاد و پیگیری به وسیله دستگاه قضایی دارد.

محمد کاظمی نماینده ملایر و عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در گفت و گو با اعتمادآنلاین با اشاره به بعضی اظهارنظرها مبنی بر برطرف فیلتر تلگرام، گفت: بحث خاصی در این خصوص در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه نشده است ولی می دانم که بسیاری از مسئولین در آستانه این تصمیم هستند تا این مسئله را مرتفع کنند. البته اینکه این تصمیم چه زمانی عملیاتی می شود دقیقا مشخص نیست ولی به نظر می رسد که به زودی این اقدام انجام شود.

وقت برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام مشخص نیست / نماینده مجلس

وی تصریح کرد: احساس می کنم که مسئولین بر این مسئله اتفاق نظر دارند که خبر رسان تلگرام مورد استفاده جمعیت زیادی از مردم هست. مردم از خبر رسان تلگرام بخصوص جهت مسایل مالی و تجاری استفاده می کنند و فیلتر خبر رسان تلگرام موجب ضرر و خسران به عده زیادی خواهد شد. البته در مقطعی که امنیت و مصلحت کشور ایجاب کند همه کشورها بر اساس آن، تصمیم های اضطراری جهت امنیت کشورشان می گیرند و خبر رسان تلگرام یا فضاهای دیگری که نیاز است را مسدود می کنند ولی با برطرف شدن مسئله و برطرف آن حالت اضطرار و برگشت کشور به فضای عادی امکان مجدد استفاده از این فضاها فراهم می شود.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه شرایط جهت برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام مساعد هست، افزود: با فیلتر ماندن خبر رسان تلگرام مردم به فیلتر شکن روی می آورند که سیستم امنی نیست. بنابراین اعتقاد دارم که شرایط عادی است و می توانند خبر رسان تلگرام را برطرف فیلتر کنند.

یک نماینده مجلس اظهارداشت: در همدان تعدادی در بازداشت هستند که البته تعدادشان قابل بیان نیست. ولی آن افرادی که باید آزاد می شدند و در این حرکت ها نقش خاصی نداشت

کاظمی همچنین در خصوص بازداشتی های استان همدان در جریان ناآرامی های اخیر، خاطرنشان کرد: ما مسئله خاصی در پیگیری به این پرونده ها نداریم و دستگاه قضایی، اطلاعاتی و انتظامی همدان در این خصوص خوب عمل کردند و پرونده اشخاص در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: تعدادی در بازداشت هستند که البته تعدادشان قابل بیان نیست. ولی آن افرادی که باید آزاد می شدند و در این حرکت ها نقش خاصی نداشتند و در تخریب و شعارهای ساختارشکن مداخله نکردند، آزاد شدند. آن افرادی که ماندند کسانی هستند که پرونده ارزش نیاز به تحقیقات زیاد و پیگیری به وسیله دستگاه قضایی دارد.

نایب مدیر کمیسیون قضایی و حقوقی همچنین در خصوص آمار بازداشتی های اولیه گفت: این آمار قابل بیان نیست. طبیعی است که در آن فضا تعداد قابل توجهی بازداشت شدند ولی کسانی که نقشی نداشتند و قابل تخفیف بودند به سرعت بدون اینکه پرونده ارزش به دستگاه قضایی برود، آزاد شدند.

وقت برطرف فیلتر خبر رسان تلگرام مشخص نیست / نماینده مجلس

کاظمی در خصوص اینکه آیا در میان افراد بازداشت شده است استان همدان دانشجویان هم حضور دارند، گفت: این عنوان در حال پیگیری است و عموما دستگیر شده است ها جوان هستند و بعضا ناخواسته در این جریان قرار گرفته اند. ولی امیدواریم کسانی که پرونده قضایی برایشان تشکیل شده است و مرتکب جرم شده است اند با دید عفو و اغماض در دستگاه قضایی محاکمه شوند.

وی در پاسخ به اینکه آیا جهت حل پرسشها مردم همدان بعد از اعتراضات آنها اقدامی انجام داده اید؟ اظهارداشت: پرسشها اقتصادی مردم عموما منطقه ای نیست بلکه کشوری هست. جهت مثال بحث اشتغال، بیکاری و مسئله سرمایه گذاری کشوری هست. ما در حد خودمان در خصوص باز تولید واحدهای تعطیل شده است صنعتی اقداماتی را انجام داده ایم. باید جهت حل مسئله اشتغال یک تلاش ملی و کشوری داشته باشیم و امیدواریم زمینه های آن فراهم شود. پرسشها مقطعی نیست و از قبل پیگیر حل آن پرسشها هستیم.

یک نماینده مجلس اظهارداشت: در همدان تعدادی در بازداشت هستند که البته تعدادشان قابل بیان نیست. ولی آن افرادی که باید آزاد می شدند و در این حرکت ها نقش خاصی نداشت

این نماینده مجلس ادامه داد: ولی مشکلی که کشور دارد این است که فارق التحصیلان توقع دارند که جذب واحدهای دولتی شوند و این عنوان امکان پذیر نیست چون خانواده دولت به اندازه کافی بی حساب و کتاب رشد کرده و بزرگ شده است است.

واژه های کلیدی: تلگرام | پرونده | دستگاه | فیلتر شکن | نماینده مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog